ofiSPORT

kdo jsmevize serverunabídka služebodkazykontakty
novinky a aktuality
Vítáme Vás na sportovním informačním serveru, který je určen pro všechny, kteří se pohybují kolem sportu, organizují různé soutěže a chtějí tímto prostřednictvím informovat veřejnost. více >>

*-*-*-*-*-*
27.8.2023

Rozšíření soutěží
Pro letošní ročník jsme rozšířili přehled nejvyšších soutěží všech kategorií. Zajímavé budou především mládežnické soutěže od 1.ligy až po divize dorostenců i žáků.

*-*-*-*-*-*
27.8.2023

Spolupráce s www.black-berry.cz
Během letní přestávky jsme se dohodli se zástupci nového fotbalového serveru www.black-berry.cz na vzájemné spolupráci.
Všechna dosavadní data budou k dispozici na jejich stránkách s tím, že ke každému regionu bude k dispozici i místo na zprávy o jednotlivých soutěžích, zápasech i družstvech podobně, jako tam nyní můžete vidět u pražského, zlínského a jihomoravského fotbalu.

Hledáme dopisovatele, kteří by měli zájem pravidelně sledovat fotbalové dění ve svém regionu a pravidelně přispívat do obsahu tohoto serveru.
Zájemci se mohou hlásit na mailovou adresu uvedenou v kontaktech.


nabídka služeb

Nabídněte našim sportovcům své zboží nebo služby

Na stránkách deziro.cz můžete najít podrobnosti více než 100 soutěží a statistiky 15.000 hráčů z krajů a okresů převážně Moravy. Velice rychle expandující návštěvnost serveru vám dává možnost oslovit velké množství cíleně zaměřených osob a zvýšit nejen propagaci vlastních služeb, ale především poptávku po nich.

S postupným rozšiřováním sledovanosti serveru deziro.cz v nových krajích očekáváme více než stoprocentní nárůst sledovanosti těchto stránek v jarní části soutěží. O spolupráci projevily zájem další oblasti a tudíž předchozí čísla nemusí být konečná.

Využijte možnosti nabídky zhruba tisíci návštěvníkům denně a v případě pondělních návštěv i trojnásobku tohoto počtu.

A nejen to. Zapojme se do zvýšení propagace sportu, návratu slušných lidí na stadiony a vytvoření kulturního, sportovního a otevřeného prostředí mezi sportovními svazy a veřejností.

Stránky deziro.cz zveřejňují oficiální údaje sportovních zápolení tak, jak jsou uvedeny v zápisech o utkání. Řídící orgány zde chtějí maximální otevřeností a propagací i v mládežnických kategoriích získávat maximálně možný počet sportujících v době, ve které tento druh činnosti již dávno není jedinou možností využití volného času a přitom je pro zdraví člověka v oblasti výkonnostního a především masového sportu užitečný. Vše zde ale musí být založeno na naprosté důvěře a zveřejňování maximálně dostupných údajů mimojinými např. i hodnocení rozhodčích.

I když tato práce není jednoduchá a stojí veliké úsilí, již nyní můžeme považovat pouze několikaletou činnost tohoto serveru za přínosnou, o čemž svědčí zvyšující se zájem veřejnosti o tyto služby, ale především zvyšující se počet sportujících v oblasti masového sportu.

Existují další možnosti, jak zatraktivnit a přiblížit sport široké veřejnosti, ale k tomu potřebujeme i Vás, kteří jste ochotni na této činnosti spolupracovat.

Způsobů, jak se zapojit, existuje několik. Od sponzorství serveru, přes reklamu na něm až po nabídku vlastního zboží a služeb za zprostředkovatelskou provizi.

Využijte této možnosti pokud možno co nejdříve, abychom mohli včas připravit vaši nabídku tak, aby mohla být v nejsledovanějším období serveru (březen - červen) připravena k prezentaci. Jsme samozřejmě vděčni za každý nový nápad nebo impuls ke spolupráci.

Své nabídky můžete zasílat na e-mailovou adresu web(zavináč)ofisport.cz anebo v písemné formě na níže uvedenou adresu.

Za deziro.cz

Ing. Vladimír Šmíd
Horymírova 369
738 01 Frýdek-Místek

22.9.2023
online výsledky soutěží

Česká basketbalová federace Severní Morava
17.9.2023

Objednejte si u nás
17.10.2023
Mistrovství světa 2023
11.7.2023
1. a 2. liga
22.9.2023
Jihomoravský krajský fotbalový svaz
20.9.2023
Zlínský krajský fotbalový svaz
21.9.2023
Olomoucký krajský fotbalový svaz
20.9.2023
Okresní fotbalový svaz Přerov
16.9.2023
Moravskoslezský krajský fotbalový svaz
21.9.2023
Okresní fotbalový svaz Frýdek-Místek
22.9.2023
Okresní fotbalový svaz Nový Jičín
22.9.2023
Městský fotbalový svaz Ostrava
21.9.2023
Zimní halové turnaje v kopané
12.3.2023
Zimní halové turnaje v kopané
13.3.2023

b7 designtop