sportplaneta.cz > Obsah nápovědy

Typy plateb a přepravy, nákup na splátky

U nás objednané zboží doručíme po celém území České republiky, do ostatních států zatím nedoručujeme. Většinu zásilek expedujeme prostřednictvím balíkové přepravní služby PPL. Výjimkou jsou objednávky hrazené úvěrem nebo úvěrovou kartou, zásilky těžší než 50kg a veškeré bílé zboží, u nichž je zboží doručováno expresní přepravní službou RAVI Expres.

Pokud si přejete doručení Českou poštou, pak zatrhněte patřičnou volbu v objednávkovém formuláři (cena přepravného Českou poštou je shodná s cenou PPL, maximální hodnota balíku pro Českou poštu je 15 000 Kč, maximální váha balíku je 20kg a expediční doba se prodlužuje o 3 dny). Veškeré možné způsoby plateb a ceny jsou uvedeny níže.

 1. Osobní odběr
 2. Doručení zboží spediční službou (PPL, RAVI Expres) nebo Českou poštou
 3. Platba dobírkou
 4. Platba převodem z účtu v eBance
 5. Platba převodem nebo hotovostním vkladem na náš účet
 6. Nákup na splátky
 1. Osobní odběr
  Tento způsob umožňuje nejrychlejší odběr zboží v naší provozovně v Říčanech u Prahy. Vyčkejte prosím telefonátu nebo emailu potvrzujícího přítomnost Vámi objednaného zboží na provozovně:

  123 group s.r.o.
  Černokostelecká 1621
  251 01 Říčany u Prahy
  Najděte nás na mapě.

  Tento způsob odběru nabízí také nejnižší ceny za dopravu a zpracování zásilky:

  přepravné + balné=0 + 0
  dobírkovné=0

  celkem 0,- Kč
 2. Doručení zboží spediční službou nebo Českou poštou

  Doručení spediční službou je komfortní - přímo do domu či Vaší kanceláře, rychlé - do 24 hodin od expedice a spolehlivé. Nebudete-li zastiženi, můžete kontaktovat spediční službu telefonicky nebo tak učiní přímo spediční služba a domluvíte si nový termín dodání. Popřípadě si můžete vyzvednout zásilku osobně, pokud je to pro vás výhodné, v příslušném regionálním depu (po telefonické domluvě).
  Pokud nejste přes den k zastižení, pak je pro Vás vhodnější zvolit zaslání Českou poštou- maximální váha balíku pro Českou poštu je 30kg a expediční doba se prodlužuje o 3 dny.

  Vzhledem k tomu, že část nákladů na doručení hradíme my, můžeme Vám tak nabídnout bezkonkurenční ceny:

  přepravné + balné=69 + 35
  dobírkovné=35

  celkem 139,- Kč

  U objednávek přesahujících cenu 10 000 Kč je přepravné, balné i poplatek za dobírku hrazen prodávajícím.

  Seznam dep PPL naleznete. Zelená linka - volání zdarma do PPL 0800 184 975.

  Seznam dep RAVI Expres a kontakty naleznete. 3. Platba dobírkou

  Platba dobírkou je zatím nejpoužívanější způsob platby v českých internetových obchodech. Zákazník platí při předání zboží cenu zboží + přepravné a dobírkovné.
  Z hlediska rychlosti expedice je také výhodná, neboť expediční lhůta začíná běžet okamžikem objednání. 4. Platba převodem z účtu v eBance  Tento velmi moderní, rychlý a bezpečný způsob platby mohou používat pouze klienti eBanky. Po vyplnění objednávky a jejím potvrzení zvolte jedno z přípojných míst, čímž se dostanete na stránky eBanky, kde provedete platbu. Poté se opět automaticky vrátíte na naše stránky, kde Vám oznámíme zda platba byla úspěšná. Pokud ano, expediční doba začíná běžet okamžikem připsání příslušné částky na náš účet, což znamená v okamžiku převodu. Pokud ne, můžete platbu provést později na základě emailu s potvrzením objednávky a s daty o platbě.

  Expediční lhůta začíná běžet v okamžiku připsání platby na účet prodávajícího.

  Pro více informací o eBance a jejich službách klikněte na: 5. Platba převodem z účtu na účet nebo hotovostním vkladem na náš účet

  Po vyplnění objednávky a jejím potvrzení zákazník obdrží email s potvrzením objednávky a s daty o platbě. Poté zákazník převede resp. vloží částku uvedenou v emailu na náš účet č. 190805001/2400 v eBance. Expediční lhůta začíná běžet okamžikem připsáním příslušné částky na náš účet.

  Expediční lhůta začíná běžet v okamžiku připsání platby na účet prodávajícího.

  Pro informace o službě T-Mobile GSM Banking klikněte na: 6. Nákup na splátky